ZALENPLANM2
 
Hoogte
 

U
 

school
 

theater
 

vergader-
blok

banquet
 

recep-
tie
Huyberszaal1073.0325556536--
Dennenzaal1092.7330607532--
Kastanjezaal Links242.33---6--
Kastanjezaal Rechts242.33---6--
Parel van Brabant962.662255653640100
V. Tienhoven1462.86358012044120200
Sparrenzaal462.68122525183050
Dr.Desain 1642.99204050224040
Dr.Desain 2682.99224055245050
Bosrestaurant902.99-60703660130
Eikenzaal 1932.7124456028--
Eikenzaal 272,52.7122405526--
Beukenzaal442.7111182518--
Berkenzaal452.6811182518--
Larixzaal332.68---10--
Lindenzaal52,52.7011182518--
Kamer 1252.68---10--
Kamer 2252.68---10--
Kamer 3232.68---10--
Kamer 4262.68---10--
Kamer 5222.68---10--
Kamer 6242.68---10-

Contact

Wilt u meer informatie ontvangen of direct een offerte aanvragen?
Belt u dan met nummer 013 - 523 21 00. U kunt natuurlijk ook onderstaand formulier gebruiken

captcha

LANDGOED DE ROSEP

Oirschotsebaan 15
5062 TE Oisterwijk

Contact

  +31 (0)13 - 523 21 00
  +31 (0)13 - 523 21 99
  info@rosep.com

Gemaakt door iForHospitality